این روزها خرید از فروشگاه‌های اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، به مشتریان در خرید بی‌واسطه، کسب تخفیف‌‎های ویژه و تهیه اجناس اصل کمک شایانی می‌کند.

به گزارش مرورنیوز، «فروشگاه آنلاین بامیا» یکی از این فروشگاه‌های اینترنتی است که در سال‌های اخیر فعالیت گسترده‌ای را در ارائه خدمات آنلاین انجام می‌دهد اما خدمات در نظر گرفته شده از سوی مدیران، فعالیت این فروشگاه‌های اینترنتی را با سایت‌های فعال در این عرصه متمایز می‌کند.

ارائه کالاهای اصل، دریافت آنها بدون واسطه از کارخانه‌های تولید کننده و حذف واسطه‌ها، فروش محصولات در پک اورجینال و همراه با گارانتی و در نظر گرفتن طرح‌های ویژه برای خرید آسان و ارزان‌تر مشتریان، کاربران و مخاطبان جزئی از این اقدام‌ها است.

همچنین کاربران و مشتریان اینترنتی می‌توانند با ثبت نام در خبرنامه بامیا، جزو نخستین نفراتی باشند که از آخرین محصولات، اخبار فروش‌های ویژه و کدهای تخفیف این سایت مطلع شده و پیشنهادات شگفت انگیزی را از طریق ایمیل‌های خود دریافت کنید.

تخفیف ویژه با الو موبایل

یکی دیگر از اقدامات فروشگاه آنلاین بامیا، راه‌اندازی سیستم جالبی با عنوان کارت تخفیف «الو موبایل» است که کاربران این سایت می‌توانند با خرید این کارت تخفیف، روی تمامی کالاها تخفیف ویژه‌تری دریافت کنند.

«الو موبایل» ابتکاری ویژه است که برای نخستین مرتبه از سوی یک فروشگاه اینترنتی در سراسر کشور عرضه شده و علاوه بر فروش مستقیم، حذف واسطه جهت خرید ارزان و مطمئن و ارائه محصولات در پک اورجینال و همراه با گارانتی به کاربران و مشتریان، خدماتی همچون تعمیرات تخصصی اپل را برای متقاضیان فراهم می‌کند.

دریافت جایزه هفتگی

یکی دیگر از خدمات فروشگاه آنلاین بامیا، پرداخت جایزه هفتگی به کاربران است. آنها با عضویت در کانال تلگرامی سایت بامیا می‌توانند در مسابقه ویژه با عنوان «هفته طلایی بامیا» شرکت کرده و شانس خود را برای دریافت جوایز ارزشمند آن افزایش دهید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز