رقابت‌های تنیس روی میز تور جهانی اتریش در حالی برگزار می‌شود که لیست بازیکنان اعزامی ایران تغییراتی نسبت به آنچه فدراسیون اعلام کرده، داشته است.

به گزارش مرورنیوز، مسابقات تنیس روی میز تور جهانی اتریش در روزهای 9 تا 13 نوامبر (19 تا 23 آبان) برگزار خواهد شد. طبق اعلام فدراسیون تنیس روی میز ایران، قرار است 6 بازیکن از کشورمان نیز در این مسابقات با هزینه فدراسیون شرکت کنند. نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، افشین نوروزی، پوریا عمرانی، محمدرضا اخلاق‌پسند و میدیا لطف‌الله‌نسبی نفراتی هستند که طبق اعلام فدراسیون راهی اتریش خواهند شد.

قرار است امین میرالماسی، پسر مدیر تیم‌های ملی نیز در این رقابت‌ها شرکت کند. این اتفاق در حالی رخ داده که نام این بازیکن در لیست اعلام شده از سوی فدراسیون قرار نداشت. این در حالی است که آخرین مهلت ثبت‌نام شرکت در این مسابقات روز 10 اکتبر (19 مهر) بود و فدراسیون نیز روز 23 مهر لیست بازیکنان اعزامی را منتشر کرد.

محمدرضا میر الماسی، مدیر تیم‌های ملی تنیس روی میز در این باره گفت: میرالماسی قرار است با هزینه شخصی راهی مسابقات شود.

نکته دیگر اینکه میرالماسی در مسابقات دسته برتر کشور که با حضور 16 بازیکن برگزار شد، در رده پانزدهم قرار گرفت و به دسته اول سقوط کرد.

6 بازیکن معرفی شده از سوی فدراسیون همچنین قرار است در روزهای 15 تا 19 نوامبر با هزینه شخصی در تور جهانی اتریش به میدان بروند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز