عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از قبل گفته بودم که شرایط استقلال بهتر شده و این تیم در پایان نیم‌فصل جزو سه تیم اول لیگ برتر قرار می‌‌گیرد.

به گزارش مرورنیوز، حسن زمانی درباره اینکه مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان است، اظهار داشت: هنوز نامه معرفی سلطانی‌فر به مجلس نرسیده است، اما او از سوی رئیس جمهور معرفی خواهد شد. با توجه به گزینه‌هایی که مدنظر بود، سلطانی‌فر یکی از بهترین‌ها برای تصدی وزارت ورزش است. نگاه مجلس هم به ایشان مثبت است.

وی در مورد برتری 2 بر صفر استقلال مقابل سایپا در هفته نهم لیگ برتر و ادامه موفقیت‌های این تیم تصریح کرد: به شما گفته بودیم که این تیم بهتر می‌شود، اما باور نمی‌کردید! چهار هفته پیش در گفت‌وگو با تسنیم این موضوع را اعلام کرده بودم که استقلال در پایان نیم‌فصل جزو سه تیم اول لیگ برتر قرار می‌گیرد. البته هنوز ضعف‌هایی وجود دارد که برطرف نشده است. استقلال تا کنون از 70 درصد پتانسیل خود استفاده کرده و 30 درصد آن باقی مانده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که چه پاداشی قرار است به اعضای تیم داده شود، خاطرنشان کرد: روند فعلی استقلال رو به رشد است و اجازه دهید به پایان نیم‌فصل برسیم. انتظارمان این است که استقلال جزو سه تیم اول قرار بگیرد، آن وقت بحث پاداش را مطرح خواهیم کرد.

زمانی با اشاره به درخشش مهدی رحمتی در دو دیدار گذشته استقلال گفت: رحمتی نشان داد که ظلم سرمربی تیم ملی در حق او و تیم ملی قابل بخشش نیست. لجبازی کارلوس کی‌روش باعث شد تا تیم ملی از داشتن رحمتی آماده محروم شود. در مصاحبه‌های قبلی خود هم گفته بودم که حداقل پنج استقلالی باید به تیم ملی دعوت شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز