سرمربی تیم صالحین ورامین گفت: آخرین امید ما برای تأمین هزینه فصل جاری و باقی ماندن تیم در لیگ، جلسه‌ای است که قرار است امروز تشکیل شود.

به گزارش مرورنیوز، تیم والیبال صالحین ورامین در هفته نخست لیگ برتر والیبال به دلیل عدم تسویه حساب مالی با بازیکنان فصل قبل خود اجازه بازی پیدا نکرد و متحمل یک شکست فنی 3 بر صفر شد.

حالا بعد از گذشت حدود یک هفته از آغاز لیگ، خبرهای خوبی از ورامین به گوش نمی‌رسد. محمد ترکاشوند، سرمربی تیم صالحین ورامین در این مورد اظهار داشت: متأسفانه خبری نیست. چهارشنبه شب جلسه‌ای با حضور فرماندار، برخی اعضای شورای شهر و شهردار ورامین و روز پنجشنبه هم نشست مشابهی با همین افراد برگزار شد. همه چیز خوب پیش می‌رفت و مقرر شد تا مبلغی به تیم تزریق شود تا مشکلات را حل کنیم. 

ترکاشوند ادامه داد: در این بین ناگهان، شهردار از حضور در هیئت مدیره باشگاه انصراف و استعفا داد و حالا مشخص نیست که آیا تیم توان و شرایط حضور در لیگ برتر را خواد داشت یا خیر. ما حدود 2 ماه است که تمرین می‌کنیم ولی با توجه به نداشتن حامی مالی و بدهی قبلی نمی‌توانیم در لیگ برتر به کار ادامه دهیم.

سرمربی تیم صالحین ورامین در پایان گفت: آخرین امید ما برای تأمین حدود 5 میلیارد تومان هزینه فصل جاری و باقی ماندن تیم در لیگ که رقم کمی هم نیست و آسان به نظر نمی‌آید، جلسه‌ای است که قرار است امروز تشکیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز