عضو هیات انتخاب جشنواره فیلم یاس، شبکه نمایش خانگی را یک ابزار فرهنگی موثر معرفی کرد و گفت: جشنواره یاس در تقویت روحیه فرهنگی جامعه سهیم است.

به گزارش مرورنیوز، علی دهکردی درباره برگزاری جشنواره فیلم یاس افزود: جشنواره فیلم یاس آثار هنرمندانی را که در شبکه نمایش خانگی فعالیت کرده اند مورد قضاوت قرار می دهد و این نوع قضاوت ها تشویق و ترغیب هنرمندان را بدنبال دارد.

وی با بیان اینکه شبکه نمایش خانگی در کنار برگزاری جشنواره به نگاه کارشناسی احتیاج دارد، ادامه داد: آنچه بیش از جشنواره به رشد کیفی این رسانه کمک می کند، سیاستگذاری های صحیح و نگرش های کارشناسانه است که برای رسیدن به اهداف راهبردی زمینه سازی کند.

دهکردی تاکید کرد: فروش موفق فیلم و سریال های شبکه نمایش خانگی نشان می دهد این رسانه به درستی حرکت کرده و توانسته موفقیت و مقبولیت در میان مردم پیدا کند.

بازیگر سریال تلویزیونی «پرده نشین» با تاکید بر اهمیت گسترش رسانه های تصویری، توضیح داد: هر قدر شبکه های تولید و انتشار فیلم و سریال گسترش پیدا کند به تقویت روحیه فرهنگی جامعه کمک می کند.

وی گفت: فرهنگ از دریچه رسانه به جامعه نمایان می شود و شبکه نمایش خانگی در این زمینه به اندازه خود نقش موثری ایفا می کند.

دهکردی با بیان اینکه اهمیت شبکه نمایش خانگی ایجاب می کند توجه بیشتری به آن شود، افزود: این رسانه از سوی مردم مورد توجه است و نیاز دارد مدیران و هنرمندان تلاش بیشتری برای رضایت مردم انجام دهند.

بازیگر فیلم سینمایی «از کرخه تا راین»، درباره تلاش سازندگان سریال های شبکه نمایش خانگی برای رضایت مخاطب، ادامه داد: در سال های اخیر سریال و فیلم هایی در شبکه نمایش خانگی تولید شد که نشان می داد سازندگان آنها تلاش کرده اند به ذائقه مخاطب احترام بگذارند و برای جلب رضایت مردم اثر نمایشی مناسبی تولید کنند.

دهکردی با اشاره به تولید آثار با کیفیت در شبکه نمایش خانگی، گفت: مخاطب امروز دنبال آثار خوش ساخت است و اگر شبکه نمایش خانگی تولیدات اش را در سطح استاندارد حفظ کند، بدون شک مخاطبان از آن استقبال می کنند.

وی خاطرنشان کرد: رشد و ارتقای سطح شبکه نمایش خانگی در سالهای اخیر محسوس است، بنابراین انتظار می رود این رسانه با برنامه ریزی و هدف گذاری مسیر موفقیت های بیشتری برای خود ترسیم کند و جشنواره فیلم یاس بتواند مردم را با این رسانه آشنا سازد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز