مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امیدوار است که در هفته دهم لیگ برتر به تیم سابقش گل بزند.

به گزارش مرور نیوز، رضا نوروزی در مورد تقابل تیمش با پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر گفت: بازی بسیار سختی با بهترین تیم ایران درپیش خواهیم داشت، ولی مطمئناً برای گرفتن امتیاز به ورزشگاه آزادی پا می‌گذاریم. ما اعتمادبه‌نفس لازم را برای مبارزه با پرسپولیس داریم و می‌خواهیم از اعتبار فوتبال آبادان و شخصیت صنعت نفت دفاع کنیم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می‌تواند پرسپولیس را هم مثل استقلال شکست دهد، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. پرسپولیس حریف آسانی نیست و قطعاً روز سختی در انتظار ما خواهد بود. با این حال ما برای امتیاز گرفتن ناامید نیستیم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا قول گلزنی به پرسپولیس را می‌دهد، گفت: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی تلاش می‌کنم به پرسپولیس گل بزنم. هر مهاجمی دوست دارد در هر مسابقه گل بزند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. دوست دارم به پرسپولیس گل بزنم، اما اگر این اتفاق رخ دهد قطعاً خوشحالی نخواهم کرد.

نوروزی در پایان تصریح کرد: پرسپولیس همیشه در قلب من است و با تمام وجود این تیم را دوست دارم. من به آرزوهایم در این تیم نرسیدم و خیلی بدشانس بودم که مصدوم شدم. برخی برخوردها نیز با من درست نبود، ولی دیگر به گذشته فکر نمی‌کنم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز