سرمربی نساجی مازندران از مشکلات مالی این باشگاه به شدت گلایه کرد.

به گزارش مرور نیوز، محمود فکری در مورد شکست 2 بر یک تیمش مقابل خونه‌به‌خونه بابل  گفت: این بازی بار فنی بالایی داشت و به خصوص در نیمه دوم بازی خیلی خوبی مشاهده کردیم. در هر دو نیمه موقعیت‌های گل زیادی داشتیم و با یک گل جلو افتادیم، اما چند دقیقه بعد گل تساوی را دریافت کردیم و سپس روی یک غافلگیری، گل دوم را خوردیم. می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم، اما طبیعت فوتبال همین است و ما از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم و باختیم.

وی افزود: بسیار خوشحالم که این سه امتیاز در مازندران ماند و تیم دیگری از نتیجه این بازی سود نبرد. به خونه‌به‌خونه بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. این تیم تشکیلات، مربیان، بازیکنان و برنامه‌ریزی خوبی دارد و مستحق صعود به لیگ برتر است. امیدوارم یکی از تیم‌های استان مازندران یا هر دو تیم بتوانند به لیگ برتر راه یابند.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص مشکلات مدیریتی این باشگاه اظهار داشت: پرهام هنوز مالکیت باشگاه را برعهده دارد اما هیچ تمایلی به تیمداری ندارد. مشکلات مالی کماکان پابرجاست و خیلی ما را آزار می‌دهد، امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود تا بازیکنان با انگیزه بیشتری به میدان بروند. بازیکنان نساجی با چنین شرایط سخت مالی همچنان مقابل تیم‌هایی مانند خونه‌به‌خونه که بازیکنان باتجربه و میدان‌دیده‌ای دارند، به خوبی به میدان می‌روند. هر فردی که دربی مازندران را دید، نمی‌گوید که حق نساجی باخت بوده است. امیدوارم یک نفر بیاید و مسوولیت تیم ما را برعهده بگیرد، چون باوجود چنین شرایطی، ادامه حیات نساجی غیرممکن خواهد بود.

فکری با بیان اینکه هفته آینده بازی بسیار سختی مقابل نفت تهران در جام حذفی دارند، تصریح کرد: نفت یکی از تیم‌های باکیفیت لیگ برتر است و نتایج خوبی هم کسب کرده است. این تیم کادر فنی بسیار خوبی دارد. البته تیم ما شرایط مناسبی ندارد و اگر در این 8،7 روز بازیکنان حق و حقوق‌شان را دریافت نکنند، شاید مقابل نفت بازی نکنیم. اگر پولی پرداخته نشود، بازیکنان ما همچنان بی‌انگیزه باقی می‌مانند. هفته گذشته بازیکنان به خاطر مسائل مالی و بی‌توجهی مدیران اعتصاب کردند. در کل کسی اینجا به ما توجه نمی‌کند.

وی که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی استقلال را در کارنامه دارد، با اشاره به اینکه آبی‌پوشان پس از تعطیلات لیگ برتر روند خوبی را پشت سر گذاشته‌اند، خاطرنشان کرد: استقلال پس از تعطیلات هم از نظر کیفیت بازی و هم از نظر نتیجه‌گیری پیشرفت کرده است. تقریباً همه بازیکنان استقلال خوب کار می‌کنند و فکر می‌کنم این روند خوب استقلال ادامه پیدا خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز