مربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید گلی که این تیم در ثانیه‌های پایانی دیدار مقابل سایپا دریافت کرده، او را یاد گل ثانیه‌های پرسپولیس در لیگ هفتم انداخته است.

به گزارش مرور نیوز، مجید بصیرت در خصوص دیدار این تیم مقابل سایپا که در ثانیه‌های پایانی به تساوی کشیده شد، گفت: بازی خیلی خوب بود و هر دو تیم دنبال سه امتیاز بودند. وقتی ما گل را زدیم و 10 نفره شدیم در پی حفظ گل بودیم و سایپا فشار را بیشتر کرد. البته روی اخراج بازیکن‌مان هم صحبت دارم و به نظرم کارشناسان باید نظر بدهند که سهرابیان باید اخراج می‌شد یا نه.

وی با اشاره به اینکه داور در اخراج سهرابیان سخت‌گیرانه تصمیم گرفت، افزود: در حالی که نه خطای شدیدی از سوی سهرابیان صورت گرفت و نه سایپا موقعیت گلی داشت، داور سخت‌گیرانه کارت زرد دوم را به بازیکن ما نشان داد. این در حالی بود که غلامرضا رضایی خطایی به مراتب شدید‌تر انجام داد و باید کارت زرد دوم را می‌گرفت، اما داور مدارا کرد.

سرپرست پیشین تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: این بازی من را یاد یک خاطره تلخ انداخت و وقتی در ثانیه‌های پایانی گل خوردیم، یاد گلی افتادم که در دقیقه 6+90 در لیگ هفتم از پرسپولیس خوردیم و قهرمانی را از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به این مسئله که وضعیت زردپوشان پس از خداحافظی محرم نویدکیا به چه شکل است و آیا سپاهانی‌ها هنوز در شوک هستند، اظهار داشت: همه چیز در سپاهان خوب است و هر کسی کار خودش را انجام می‌دهد. بازیکنان جوان هم به توصیه باتجربه‌ها خوب گوش می‌دهند و مشکلی نداریم.

بصیرت درباره عدم نتیجه‌گیری حسین فرکی، مربی فصل گذشته سپاهان در سایپا نیز گفت: حسین فرکی از نظر اخلاقی در کشور ما نفر اول است و من احترام زیادی برای او قائلم. معمولاً وقتی تیم‌ها تغییرات دارند، با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند و این مسئله طبیعی است. به‌طور مثال وقتی ما در سایپا بودیم، کاوه رضایی و بازیکنان خوب دیگری را داشتیم، اما همین تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته است. مسعود حسن‌زاده و چند بازیکن خوب به تیم سایپا آمده‌اند و مطمئناً این تیم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. یک سالی که من در این تیم بودم آرامش داشتم و همه چیز خوب بود. مطمئن هستم روزهای خوب فرکی هم در سایپا می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز