تهیه کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» گفت: تصمیم داریم این فیلم را در کل کشورهای دنیا اکران کنیم.

به گزارش مرور نیوز، محمد صابری افزود: به رغم همه کارشکنی‌های عربستان و وهابیت فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» به بهترین شکل دوبله و به اکران بین المللی در آمد؛ اکران‌های این فیلم در ترکیه از دیروز در 378 سینما آغاز شد و طبق گفته سینما داران ترکی با استقبال بی نظیری رو به رو بود تا حدی که قرار است در روزهای آینده این فیلم در 900 سینمای ترکیه به نمایش در آید.
 
وی گفت: از 20 آبان فرش قرمز این فیلم با حضور رئیس جمهور داغستان و عوامل فیلم در داغستان به نمایش در می‌آید؛ همچنین در حال انجام مذاکرات نهایی با روسیه برای نمایش فیلم «محمد رسول الله (ص)» در بهترین سینماهای این کشور هستیم.
 
صابری افزود: از 27 آبان نیز اکران این فیلم در عراق آغاز می شود؛ قرار است این فیلم در 2 سینما که یکی از آن‌ها ظرفیتش بالای 1000 نفر است اکران شود، اکران این فیلم در هند نیز به زودی آغاز می شود.
 
وی گفت: با یکی از معتبرترین کمپانی‌های آسیایی برای اکران‌های جهانی فیلم صحبت کرده‌ایم و تصمیم داریم آن را در تمام نقاط جهان به نمایش در آوریم.
 
تهیه کننده فیلم سینمایی«محمد رسول الله (ص)» افزود: این فیلم سینمایی توانست در آسیاپاسفیک هم موفق عمل کند و همچون الرساله مصطفی عقاد آرام آرام راه خود را باز خواهد کرد.
 
فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی بخش‌هایی از دوران کودکی پیامبر اسلام را به تصویر می‌کشد، این فیلم عظیم‌ترین فیلم سینمایی جهان اسلام و پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران به حساب می آید.
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز