نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: باید چهره های اثرگذار و برجسته کشور که نقش اساسی در دفاع مقدس و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند، به مردم معرفی شوند.

به گزارش مرور نیوز و نقل از استانداری زنجان؛ حجت الاسلام علی خاتمی در هشتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با بیان اینکه بخش عمده ای از تداوم انقلاب اسلامی در 8 سال دفاع مقدس پایه گذاری شده است، گفت: باید چهره های اثرگذار و برجسته کشور که نقش اساسی در دفاع مقدس و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند، به مردم معرفی شوند.

وی ادامه داد: ارگان ها و نهادها باید شخصیت های بارز و نمونه نظام جمهوری اسلامی را به عنوان الگویی در جامعه معرفی نمایند.

خاتمی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی طی 40 سال گذشته، خدمات ارزشمندی به مردم ارائه کرده است، خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی با فراهم کردن زیر ساخت ها و استفاده از ظرفیت های موجود در کشور، موفقیت های مهمی در دنیا کسب کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجانادامه داد: دانشمندان کشور با ارائه مقالات علمی در حوزه های مختلف در سطح دنیا شناخته شده اند که این امر، نشان از اقتدار و عزت مردم کشورمان است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز