رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران، تمامی تلاش‌ها به منظور آبادانی نظام است و امروز بیش از گذشته نیازمند وفاق و وحدت در کشور هستیم.

به گزارش مرور نیوز،  علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (14 آبان) در آیین افتتاح سامانه فاضلاب مهاباد با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه بسیاری به زیرساخت‌ها شده است گفت: همین تلاش‌ها در جاده‌سازی، گازرسانی و بخش‌های بیمارستانی شده است.

وی تصریح کرد: همین اقدامات نشان می‌دهد که در نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران، تمامی تلاش‌ها به منظور آبادانی نظام است و امروز بیش از گذشته نیازمند وفاق و وحدت در کشور هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: بی‌شک دشمنان نظام خواهان تاثیرگزاری سوء در کشور بوده و از شکوفایی اقتصادی کشورمان جلوگیری می‌کنند.

وی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ تصریح کرد: اخیرا رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده که ما کاری به مسائل قومیتی در منطقه نداشته و به دنبال چپاول نفت خاورمیانه هستیم.

لاریجانی با ابراز خرسندی از همنشینی مسالمت‌آمیز در آذربایجان‌غربی بیان کرد: خوشبختانه در این استان تمامی قومیت‌ها زندگی وحدت‌آفرین و مسالمت‌آمیزی داشته بنابراین با توجه به اینکه دشمن به دنبال ماجراجویی در منطقه است باید در این زمینه هوشیار بود.

وی در ادامه تاکید کرد: باید در شرایط کنونی به فکر پویایی اقتصاد کشور بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز