دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا طی پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان به سمت جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر سرتیپ کیومرث حیدری رابه سمت فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش مرور نیوز، متن این پیام‌ها به شرح زیر است:

برادر گرامی و ارجمند امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان

جانشین محترم فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

انتصاب  شایسته  جنابعالی به سمت "جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران" که نشان از حسن اعتماد فرمانده  معظم کل قوا به توانمندی ها و کارایی جنابعالی در پاسداشت از حریم انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران را دارد صمیمانه تبریک می گویم.

از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی ایران بصیرت انقلابی و دینی در کنار پایبندی به تعهدات اسلامی  و انقلابی است که این نهاد انقلابی را از سایر ارتش های جهان متمایز ساخته است و بزرگترین افتخار  برای ارتش دفاع ا ز  نظام جمهوری اسلامی ایران، ملت و کشور تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا می باشد.

بی شک در برهه حساس کنونی نوآوری و ابتکار، توسعه توان عملیاتی و رزمی می تواند در پیش برد و ارتقای ارتش نقش موثری داشته باشد.

انتظارات ابلاغی فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب جنابعالی و تاکید بر ارتقای آمادگی های  اطلاعاتی و عملیاتی ارتش  نشان از حساسیت و اهمیت مسوولیت پیش روی جنابعالی دارد  که یقینا تعاملات سازنده و هم افزایی قوا، خصوصا مابین ارتش دلاور و سپاه سلحشور، توطئه ها و شرارت های دشمنان را در نطفه خفه خواهد ساخت.
حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس به همراه ا فتخار جانبازی مانند نگینی در  سوابق ارزشمند  و خدمات انقلابی جنابعالی می درخشد.
سربلندی  و موفقیت آن برادر ارجمند تحت عنایات حضرت ولیعصر) عجل الله تعالی فرجه الشریف ( و تبعیت از  از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، در مسوولیت فراروی را ازذات اقدس احدیت مسئلت دارم.
 
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی

 
برادر گرامی و ارجمند امیر سرتیپ  کیومرث حیدری

فرمانده  محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

ارتقاء و انتصاب  شایسته  جنابعالی به سمت "فرمانده نیروی زمینی  ارتش جمهوری اسلامی ایران "که نشان از حسن اعتماد فرمانده  معظم کل قوا به توانمندی ها و شایستگی و تعهد جنابعالی دارد را صمیمانه  تبریک می گویم.

از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی ایران  بصیرت انقلابی و دینی در کنار پایبندی به  تعهدات اسلامی  و انقلابی است   که این نهاد انقلابی را از سایر ارتش های جهان متمایز ساخته است و  بزرگترین افتخار  برای ارتش  دفاع ا ز نظام جمهوری اسلامی ایران ،ملت و کشور تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا می باشد.

انتظارات ابلاغی فرمانده معظم کل قوا  در حکم انتصاب جنابعالی و تاکیدبر ارتقای تحرّک و کارآمدی یگان‌های نیروی زمینی  متناسب با تهدیدات آینده نشان از حساسیت و اهمیت مسوولیت پیش روی جنابعالی دارد.

 حضور  موثر در بدنه و ارکان نیروی زمینی ارتش و شناخت نیروی زمینی از جمله سوابق ارزشمند  و خدمات انقلابی جنابعالی می باشد که می تواند در پیشبرد ماموریت فراروی موثر باشد.

سربلندی و موفقیت آن برادر ارجمند تحت عنایات حضرت ولیعصر  عجل الله تعالی فرجه الشریف و تبعیت از  از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، در مسوولیت فراروی را ازذات اقدس احدیت مسئلت دارم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز