رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ما وظیفه داریم که در کنار مویه بر فراق آن شهید، برای فردای بعد از شهادت هم، تدبیر متناسب اتخاذ کنیم. ما راه خطیر حاج قاسم را ادامه می‌ دهیم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در آیین گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع کارکنان این سازمان، اظهار داشت: این ترور عامدانه و با برنامه‌ریزی انجام شده و توسط کسانی اتفاق افتاده است که به زعم خود، داعیه اداره جهان را دارند، اما ما به‌درستی می‌دانیم که هر کاری که انجام می‌دهند، به عوارض و عواقب آن آگاهی کامل دارند و اینک ما وظیفه داریم که در کنار مویه بر فراق آن شهید، برای فردای بعد از شهادت هم، تدبیر متناسب اتخاذ کنیم. ما راه خطیر حاج قاسم را ادامه می‌ دهیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: اگر برای فردای بعد از شهادت شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه و تدبیر نداشته باشیم، حق آن شهید والامقام را هم ایفا نکرده‌ایم و ضرورت دارد که با هوشیاری، برای مرحله بعد از فقدان آن شهید، طراحی و برنامه‌ریزی کنیم.

وی با بیان این‌که اینک هر ایرانی یک سردار سلیمانی است، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از حریم ملت دفاع کرد و اینک ما به عنوان سازمانی که با همه دستگاه‌ها تفاوت داریم، باید به‌درستی تشخیص دهیم که قرار است برنامه ما چه مختصات و شاخص‌هایی داشته باشد.

نوبخت اظهار داشت: آدم معلوم‌الحالی همانند ترامپ، به زعم خود می‌خواهد با فشار حداکثری این ملت را به زانو درآورد و کشور را به وضعیتی غیرعادی بکشاند، اما مثل همیشه طعم شکست را خواهد چشید.

وی با بیان این که آهنگ افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی در کشور مطابق با برنامه و به‌صورت متعارف پیش می‌رود، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده است که فشار حداکثری کافی نیست و با از میان برداشتن سرداران کرار و دلاوری، چون شهید سلیمانی درصدد است که آهنگ برنامه‌ریزی ما را دچار اختلال کند، اما به یاری خداوند و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم شهیدپرور کشور، این اختلال‌ها و کارشکنی‌ها ثمری نخواهد داشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز