فرماندار تهران گفت: نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان تا ۳۰ بهمن حق تبلیغات دارند و تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از ۲۴ بهمن آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش مرور نیوز،  عیسی فرهادی ، فرماندار تهران با تاکید بر کمرنگ بودن فعالیت تبلیغاتی انتخابات میان‌دوره ای مجلس خبرگان رهبری گفت: داوطلبان انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان می توانند از فرصت قانونی آغاز شده از ۱۷ بهمن برای تبلیغات و معرفی خود به شهروندان استفاده کنند.

وی افزود: در حالی که از سه روز پیش موعد تبلیغات رسمی داوطلبان انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان در کشور آغاز شده است، متاسفانه هنوز تبلیغات چندانی از نامزدهای این انتخابات در سطح پایتخت به چشم نمی خورد.

فرماندار تهران با بیان اینکه نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان تا ۳۰ بهمن حق تبلیغات دارند، خاطرنشان کرد: تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از ۲۴ بهمن آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: تبلیغات محیطی نهادها و تشکل‌های مختلف برای تشویق مردم به حضور در انتخابات نیز پس از ۲۲ بهمن به صورت گسترده در سطح پایتخت و دیگر شهرهای استان آغاز خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز