عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از وضعیت خودرو و قیمت لپه انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید محمد جواد ابطحی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: شما می‌گویید حضور دانش آموزان هیچ اجباری ندارد خوب دنش آموزان نمی ‌آیند قرار بر این است که امتحانی هم گرفته نشود در واقع یک نسل بی سواد را تقدیم جامعه می‌کنید. این چه تدبیری است؟

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: سرزمین سوخته را تحویل دولت بعد ندهید. مقام معظم رهبری هم گفتند که باید دولت جوان و حزب الهی روی کار بیاید. این چه وضعی است که برای خودرو درست کردند؟ شما پیش فروش‌های قبلی را بدهید نمی‌خواهد دوباره خودرویی پیش فروش کنید.

ابطحی همچنین از قیمت لپه انتقاد کرد و گفت: چرا لپه کیلوی ۴۰ هزار تومان است؟ یکی از دوستان امروز گفت که آقای روحانی استعفا دهد تا دولت جوان و حزب الهی تشکیل شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در انتقاد از قوه قضاییه گفت: ۴۰۰ نفر از فضای سیاسی کشور در مورد ۱۲ تخلف وزیر مخابرات و رئیس شورای عالی فضای مجازی نامه نوشته و اظهارات خود را بیان کردند با این تخلفات برخورد کنید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز