فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: مهیا کردن تجهیزات به روز برای مجموعه‌های آموزشی در اولویت و ضرورت دارد.

به گزارش مرور نیوز، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز در بازدید از مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در رشت با اشاره به اهمیت ویژه به مراکز آموزشی، گفت: مهمترین رکن در این مرکز، آموزش است و تربیت و آموزش چه از نظر کیفی و کمی برای نیروی دریایی راهبردی ارتش حائز اهمیت است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به سیاست ‌های کلی این نیرو در راستای افزایش توان رزمی توسط آموزش‌های نوین، گفت: در این زمینه با هدف گذاری کوتاه مدت و میان مدت گام‌های موثری برای اعتلای آموزش به دانش پژوهان در کلیه مجموعه‌های آموزشی و پژوهشی برداشته‌ایم.

دریادار خانزادی با تاکید بر اهمیت به روزرسانی امکانات مراکز آموزشی و مهارتی این نیرو با تغییرات تکنولوژی روز دنیا، گفت: مهیا کردن تجهیزات به روز برای مجموعه‌های آموزشی در اولویت و ضرورت دارد.

وی با اشاره به اینکه امکانات خوبی از نظر فضای آموزشی و فیزیکی در این مجموعه وجود دارد، گفت: با حضور فرماندهان و اساتید توانمند در تمام حوزه‌های علمی، نظامی و آموزشی، این مرکز ظرفیت بالایی برای ایفا و گسترش آموزش‌های دریایی در کشور را دارد.

براساس این گزارش، دیدار با تعدادی از خانواده‌های دارای بیمار صعب العلاج و بازدید از پروژ‌های در حال ساخت اعم از مهمانسرا، مدرسه شهدای نیروی دریایی، پارک هفتم آذر شهرک سازمانی و پروژه ساخت ۹۶ واحدی مسکونی در مرکز فرماندهی آموزش‌تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا از دیگر برنامه‌های دریادار خانزادی در رشت است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز