نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: جای تأسف دارد که به وضعیت کشاورزان و دامداران رسیدگی نمی‌شود و این مسئله باعث شده که افراد زیادی دام و زمین خود را بفروشند و وارد بازار بورس شوند.

به گزارش مرور نیوز، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: بازگشایی مدارس در وضعیت شیوع کرونا بسیار عجیب است و ما انتظار داشتیم که وزارت بهداشت و درمان آمار ابتلای کودکان به کرونا را منتشر می‌کرد تا شاید در تصمیم‌گیری برای بازگشایی مدارس تجدیدنظر می‌شد.

وی در تذکری به وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: آقای دژپسند! شما هنوز نتوانسته‌اید وضعیت کسانی را که ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، مشخص کنید و با وجود این در حال حاضر ارز ۴۲۰۰ تومانی را از نهاده‌های دامی و کودهای کشاورزی حذف کردید که جای تأسف دارد.

* کمر کشاورزان زیر پرداخت قسط خرید کود شیمیایی و سموم کشاورزی خم شده است

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید اقدامات لازم را جهت توسعه صادرات محصولات کشاورزی انجام دهد اما با وجود این، کمر کشاورزان زیر پرداخت قسط خرید کود شیمیایی و سموم کشاورزی خم شده است.

چنارانی بیان کرد: جای تأسف دارد که به وضعیت کشاورزان و دامداران رسیدگی نمی‌شود و این مسئله باعث شده که افراد زیادی دام و زمین خود را بفروشند و وارد بازار بورس شوند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز