دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل به رژیم صهیونیستی هشدار داد: بی تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد.

به گزارش مرور نیوز، حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل اقدامات چراغ خاموش رژیم صهیونیستی در الحاق شهرها و روستاهای کرانه باختری را اقدامی بر خلاف قطعنامه ها و قوانین بین المللی و تجاوزی بی‌شرمانه و گستاخانه از سوی صهیونیست ها توصیف کرد که تحت پوشش خیانت تعداد اندکی از کشورهای عربی در حال انجام است.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تخریب روستای فلسطینی «همسه البقیه» در کرانه باختری و بی خانمان کردن دهها تن از ساکنان روستا، از جمله ۴۱ کودک را جابه‌جایی اجباری (اشغالگرى و غصب) فلسطینیان خواند که در ادامه جنایات ضد بشری صهیونیست ها رخ می دهد.

امیر عبداللهیان کشورهای عربی که به رژیم صهیونیستی دست دوستی داده اند را در این جنایت ضدانسانی شریک و مسئول دانست و به رژیم صهیونیستی هشدار داد: بی تردید مقاومت فلسطین و امت اسلامی دست اشغالگران را قطع و همه سرزمین اشغالی فلسطین را آزاد خواهند کرد.

دستیار ویژه رئیس مجلس و‌ مدیرکل بین الملل از همه مجالس اسلامی، سازمان های مردم نهاد و سازمان های بین المللی و حامیان فلسطین خواست که این تجاوز خودسرانه صهیونیست ها را قویا محکوم کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز