نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس در تذکری به نخست‌وزیر انگلیس گفت: حد خود را بدان و با دم شیر بازی نکن، ایران اسلامی با صلابت در منطقه حضور دارد.

به گزارش مرور نیوز، نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خطاب به وزیر جهادکشاورزی، گفت: همانطور که در گندم به خودکفایی رسیدیم می‌توانیم در برنج نیز خودکفا شویم، باید تدبیری اندیشید.

وی ابراز تاسف کرد: هنوز از کشاورزان برنج‌کار ارزش افزوده دریافت می‌شود که خلاف قانون بوده و کمیسیون تلفیق بودجه هم به این مساله رسیدگی نمی‌کند. وزیر جهاد کشاورزی شما باید پیش‌قدم باشید. گرفتن این مالیات از برنجکاران درست نیست. باید لایحه بودجه 96 را با کمک وزیر اقتصاد و سازمان اموری مالیاتی تدوین می‌کردید.

نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه در مجلس تجهیز زمین‌های بادام زمینی را مورد درخواست قرار داد و افزود: وزیر کشاورزی باید به این مساله توجه کند.

قربانی در تذکری به وزیر نیرو گفت: تنها پروژه آبرسانی به روستاها به روش بی‌.اُ.تی که با حضور شما امضا شد هنوز در شهرستان آستانه افتتاح نشده است. این ناشی از بی‌تدبیری مدیریت استان است. فاضلاب شهری شهرستان نیز که از تعهدات وزارت نیرو بود و قرار بود در سال جاری انجام شود، متاسفانه هنوز انجام نشده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز