رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: همه کسانی که وارد دوره سربازی در نیروهای مسلح می شوند با عزت و افتخار با آنها برخورد می شود؛ زیرا دفاع از کشور و نظام اسلامی از قداست خاصی برخوردار است.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز(یکشنبه) در سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه الگوی جوانان ما حضرت علی اکبر (ع) است، گفت: به فرموده امام حسین(ع) شبیه ترین افراد به پیامبر اکرم(ص) حضرت علی اکبر بودند و کسانی می توانند شبیه این عزیزان باشند که دارای ویژگی های خاص اخلاقی و انسانی ازجمله راستگویی و صداقت باشند.

آقاچانپور امانت داری را یکی دیگر از ویژگی های  پیامبر اکرم(ص) دانست و افزود: امروز حکومت اسلامی امانتی الهی است که خداوند به ما داده است؛ لذا مسئولان باید در نگهداری از آن بکوشند. امروز سربازان و فرزندان این مرز و بوم نیز امانتی در دست ما هستند که بر ماست در نگهداری و بسترسازی رشد و نمو این عزیزان تلاش کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع استفاده از فرصت جوانی را بسیار مهم دانست و گفت: همه کسانی که وارد دوره سربازی در نیروهای مسلح می شوند با عزت و افتخار با آنها برخورد می شود؛ زیرا دفاع از کشور و نظام اسلامی از قداست خاصی برخوردار است.

آقاجانپور با بیان اینکه بزرگان دین ما یک شب نگهبانی را ارزشمند تر از سالها عبادت دانستند، گفت: فرصت سربازی مهلت بسیار خوبی برای رشد و شکوفایی استعدادها و بروز توانمندی های جوانان است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز