وزیر امور خارجه با بیان اینکه بحمدالله بحث‌های خیلی خوبی با مقامات ترکیه داشتیم، اظهار داشت: درباره روابط اقتصادی دوجانبه، روابط سیاسی دوجانبه و همچنین مشکلات کنسولی بین دو کشور رایزنی کردیم.

به گزارش مرور نیوز، « محمدجواد ظریف » وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که امروز (جمعه) سفری به استانبول داشت و با «مولود چاووش اوغلو» همتای ترکیه ‌ای خود دیدار و گفت‌وگو کرد، در پایان این سفر در گفت‌وگویی درباره اهداف این سفر بیان کرد: لازم بود در مورد روابط دوجانبه و همچنین موضوعات منطقه‌ای گفت‌وگوهای مهمی بین ایران و ترکیه صورت بگیرد و از روابط دو کشور حراست شود.

وزیر امور خارجه با بیان اینکه بحمدالله بحث‌های خیلی خوبی با مقامات ترکیه داشتیم، اظهار داشت: درباره روابط اقتصادی دوجانبه، روابط سیاسی دوجانبه و همچنین مشکلات کنسولی بین دو کشور و همکاری‌های منطقه‌ای دوجانبه بحث کردیم و امیدوارم پایان خوبی برای این بحث‌ها باشد و روابط دو کشور در جهت روابط راهبردی که مورد توجه رهبران دو کشور بوده است، پیش برود.

رئیس دستگاه دیپلماسی در پیامی خطاب به هموطنان ایرانی در آستانه سال نو نیز افزود: امیدوارم سال آینده، سال سلامتی، دوستی و وفاق ملی برای همه ایرانیان باشد. سال نو بر همه مبارک.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز