رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) توانسته گام‌های بزرگی را برداشته و گام‌های بزرگ‌تری نیز در پیش رو دارد که به مرور زمان به مردم اعلام خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح پیش از ظهر امروز(پنجنشبه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی، با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، گفت: شکر خداوند با روحیه جهادی که یادگار دوران دفاع مقدس است، این رزمندگان که بعضا جانباز دفاع مقدس هم هستند در جبهه سازندگی مشغول فعالیتند و کارهای بسیار بزرگی را آغاز کرده و موفق شدند که در لبه فناوری روز دنیا، اقدامات بزرگی را انجام بدهند.

وی افزود: در تمام حوزه‌های عمرانی مورد نیاز کشور مانند انتقال آب‌های مرزی، حمل و نقل ریلی و جاده‌ای و پالایشگاه، نیروگاه و موارد دیگر، اقدامات بسیار بزرگی انجام شده که نوعاً قیمت تمام شده بسیار پایین‌تر از مجریان خارجی یا داخلی است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: بسیاری از کارهایی که در داخل نیز توانایی انجام‌شان وجود نداشت، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) وارد شده است؛ خوبی این کارها این است که قرارگاه سازندگی به کارهای کوچکی که از دست مردم و شرکت‌های خصوصی برمی‌آید، ورود نکرده و نوعا وارد ابرپروژه‌هایی شده که از دست بخش خصوصی بر نمی‌آید و در واقع کارهایی بوده که باید شرکت‌های خارجی آن را در کشور انجام می‌دادند و آنها هم این کار را نکرده و مورد فشار و تحریم قرار دادند.

سرلشکر باقری اضافه کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) توانسته وارد این حوزه شده و گام‌های بزرگی را برداشته و گام‌های بزرگ‌تری نیز در پیش رو دارد که به مرور زمان به مردم اعلام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز