رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به همزمان شدن برگزاری سی امین کنفرانس وحدت اسلامی با موفقیت عملیات آزاد سازی حلب اظهار کرد: عملیات آزادسازی حلب کار بزرگی بود و کمر استعمارگران را شسکت.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی در حاشیه سی امین کنفرانس بین المللی  وحدت اسلامی با اشاره به اثرات مثبت چنین کنفرانس هایی اظهار کرد: در این کنفرانس علما و مسلمانان از شیعه و سنی در کنار هم جمع می شوند و در مورد مسائل جهان اسلام صحبت و هم‌اندیشی می کنند.

وی با اشاره به شرایط کنونی جهان اسلام و مشکلاتی که با آن روبروست ادامه داد: شرایط کنونی ضرورت برگزاری چنین کنفرانس هایی را نشان می دهد و این که مسلمانان باید با یکدیگر وحدت داشته باشند ویک صدا و هم جهت باشند.

وی با اشاره به رفتار گروه‌های تکفیری و تروریستی اظهار کرد: رفتار آنها ربطی به اسلام ندارد و آنها با این اقداماتشان به اسلام می خواهند ضربه بزنند.

گلپایگانی با بیان اینکه اقداماتی که آنها انجام می دهند و کشتار مردم بی گناه همه به نفع دشمن است، ادامه داد: امسال برگزاری این کنفرانس همزمان با موفقیت عملیات آزاد سازی حلب شده است و  آنچه که اتفاق افتاد کار بزرگی بود و کمر استعمارگران را شکست.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز