مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری آیت الله رئیسی با حضور مقام معظم رهبری و جمعی از کارگزارن نظام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  مراسم تنفیذ سیزدهمین ریاست جمهوری اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) و با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب و رؤسای قوا و تعداد دیگری از مسئولان کشوری و لشکری آغاز شد.

*دعای پایانی رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ

رهبر انقلاب: امیدواریم دولت محترم به همراه همکارانشان بتوانند کارها را به نفع کشور و ملت انجام دهند و همه صاحب نظران و مردم کمک کنند تا کار به خوبی پیش برود.

*اگر از ظرفیت‌های فوق‌العاده کشور استفاده کنیم بر کمبودها غلبه خواهیم کرد

رهبر انقلاب: یک توصیه دیگر به رئیس‌جمهور نگاه به ظرفیتهاست. این روزها هی از کمبودها و مشکلات گفته میشود؛ خب بله کمبودها زیاد است، مشکلات هم زیاد است؛ ظرفیتها زیادتر از مشکلات است. ظرفیتهای فراوانی در کشور وجود دارد. ما در بخش آب، در بخش نفت، در بخش معادن، در بازار گسترده داخلی، در مسئله همسایگان، در آمادگی حیرت‌آور جوانان، ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای داریم؛ اینها ظرفیتهای ماست.

تنفیذ+حکم+ریاست+جمهوری+سیزدهم

بدون تردید این ظرفیتها میتواند بر مشکلات غلبه کند به شرط اینکه این ظرفیتها درست شناخته بشود و به کارگرفته بشود و به آنها پرداخته بشود. تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر لازم است و مطمئناً استفاده از این ظرفیت ها به کمبودهای کنونی غلبه خواهد کرد.

*آیت‌الله رئیسی: انتخابات ۲۸ خرداد جلوه‌ای از مردم‌سالاری دینی بود 

رئیس جمهور در مراسم تنفیذ با بیان اینکه انتخابات ۲۸ خرداد جلوه‌ای از مردم‌سالاری دینی بود گفت: خورشید تابناک مردم سالاری دینی بیش از ۴۰ سال پیش در این سرزمین طلوع کرد. با هدایت امام بزرگوار و عظیم‌شان‌مان و با همت والای مردم و بزرگ و وظیفه‌شناس، مدل حکمرانی نوینی به عالم عرضه شد.

رئیسی

*قرائت حکم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران توسط حجت الاسلام گلپایگانی

حکم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌ توسط حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی قرائت شد.

حکم+تنفیذ

*اهدای حکم تنفیذ توسط مقام معظم رهبری به آیت الله رئیسی

حکم تنفیذ آیت االه رئیسی توسط مقام معظم رهبری به اواهدا شد.

تنفیذ1+حکم+ریاست+جمهوری+سیزدهم

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز