سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: ما احتمال می دهیم که لیست اعضای پیشنهادی کابینه دولت تا آخر هفته به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

به گزارش مرور نیوز، سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره زمان ارائه لیست پیشنهادی کابینه سیزدهم به مجلس، گفت: ما احتمال می دهیم که لیست اعضای پیشنهادی کابینه دولت تا آخر هفته به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

وی تأکید کرد: بر این اساس مجلس شورای اسلامی روز شنبه جلسه علنی خواهد داشت تا لیست پیشنهادی کابینه اعلام وصول شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به محض اعلام وصول لیست کابینه پیشنهادی دولت، نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مجلس بررسی صلاحیت کاندیداهای پیشنهادی را آغاز می کنند.

موسوی بیان کرد: البته ممکن است لیست پیشنهادی کابینه قبل از پایان جلسه علنی امروز به مجلس ارائه شود که در این صورت اعلام وصول خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیئت رئیسه در مورد برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته آینده تصمیم گیری خواهد کرد اما تمرکز ما این است که در هفته آتی صلاحیت وزرا و برنامه های آنان را در کمیسیون های تخصصی مجلس مورد بررسی قرار دهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جلسات رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت در صحن علنی مجلس هفته بعد از ایام تعطیلات تاسوعا و عاشورا خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز