سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه توسعه قدرت دفاعی برای نظام اسلامی بنا با دلایلی وظیفه قطعی و اجتناب ناپذیر است، گفت: اوامر و تدابیر مکرر فرماندهی کل قوا را در این زمینه دائم شنیده و آویزه گوش قرار داده ایم.

به گزارش مرور نیوز، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری ایران صبح امروز(یکشنبه) در مراسم تکریم و معارفه وزرای سابق و جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت و مجاهدت در نظام اسلامی در دوران حاکمیت اسلام در این سرزمین ارزشمند به ما عنایت فرموده و امیدواریم در این راه ثابت قدم باشیم و اجر و مزد شهیدان را دریافت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توسعه قدرت دفاعی برای نظام اسلامی بنا با دلایلی وظیفه قطعی و اجتناب ناپذیر است، گفت: اوامر و تدابیر مکرر فرماندهی کل قوا را در این زمینه دائم شنیده و آویزه گوش قرار داده ایم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: ضرورت و دلیل دیگر به وجود و توسعه و تشدید تهدیدات بر می‌گردد چون نظام اسلامی در حساس ترین نقطه جهان و در موقعیت زمانی خطیری قرارگرفته است.

باقری با اشاره به اینکه ما در مقایسه با ارتش کشور همسایه عدد بسیار اندکی را در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌دهیم و اعداد اعتبارات نیروهای مسلح ما با هیچ کشوری حتی افغانستان قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: اما نتیجه آن نیز با قابل قیاس به هیچکدام از اینها نیست و اتفاقاتی در دوره های گذشته نیروهای مسلح ایجاد شد که خودمان هم باور نمی کردیم و از آن جمله نقطه زن کردن موشک های بالستیک بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز