وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه ضمن تجلیل از مبارزه و پایداری زنان و مردان فلسطین در مقابله با صهیونیست‌های اشغالگر، بر گزینه مقاومت به عنوان تنها راه آزادی و پایان اشغال سرزمین فلسطین تاکید کرد.

به گزارش مرورنیوز، اسماعیل هنیه ، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک انتصاب ایشان به سمت وزارت امور خارجه، از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت تقدیر و تشکر کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این تماس تلفنی ضمن تشکر متقابل و تجلیل از مبارزه و پایداری زنان و مردان فلسطین در مقابله با صهیونیست‌های اشغالگر بویژه مقاومت شجاعانه گروه های مقاومت در نبرد سیف القدس، بر گزینه مقاومت به عنوان تنها راه آزادی فلسطین و پایان اشغال سرزمین فلسطین تاکید کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران همانند گذشته از مبارزات رهایی بخش ملت فلسطین و تشکیل دولت مستقل فلسطین در سراسر سرزمین تاریخی آن به پایتختی بیت المقدس، حمایت می کند.

امیر عبداللهیان ضمن محکوم کردن استمرار جنایات صهیونیست‌ها علیه زنان و کودکان فلسطین، تاکید کرد: جمهوری اسلامی  ایران از طرح سیاسی برگزاری رفراندوم و حق رای مردم فلسطین در مورد تعیین سرنوشت ساکنان اصلی آن حمایت می کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز