نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای ضمن دعوت از رئیس جمهور برای سفر به اصفهان ابراز امیدواری کرد که با درایت اقدام و عمل جهادی رئیسی به روندهای تخریب کننده زاینده رود خاتمه داده شود.

به گزارش مرورنیوز، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  به ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری به شرح زیر است:

«حضرت آیت الله دکتر  سید ابراهیم رئیسی (دامت برکاته)

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام ؛ اقدام شایسته جنابعالی در بازدید سرزده به استان خوزستان نشانگر اهتمام رئیس جمهور محترم به حل مشکلات و بازدیدهای میدانی منتهی به تدبیر، برنامه ریزی، اقدام و عمل موثر برای دستیابی به بالاترین حد بهره بری است. اینک مردم اصفهان که سالهاست در نتیجه کم کاری های دولت قبلی و سوء مدیریت و بی درایتی و عدم آینده نگری با خشکی زاینده رود و آثار زیان بار آن مواجه شده اند، بی صبرانه منتظرند تا برای احیای رودخانه زاینده رود و جلوگیری از خسارت های بیشتر به محیط زیست، اقتصاد، کشاورزی، اجتماع، سلامت و سایر ابعاد مرتبط با این معضل چند بعدی جلساتی با ریاست شخص جنابعالی پس از بازدید میدانی از رودخانه ماتم زاینده رود برگزار شود. ما به موکلین خودمان گوشزد کرده ایم صبوری کنند و هیچ شائبه تبعیض میان استان ها نداشته باشند. لیکن منطقه مرکزی ایران با میلیون ها نفر جمعیت، انتظار دارند که با درایت اقدام و عمل جهادی جنابعالی و همکارانتان به این روندهای تخریب کننده زاینده رود خاتمه داده شود و حق آبه کشاورزان، محیط زیست و مباحث مرتبط با زاینده رود در کانون توجه قرار گیرد. به همین جهت دعوت مردم اصفهان از حضرتعالی مبنی بر حضور میدانی در اصفهان را با تقدیم احترام و تواضع اعلام می دارم.

از حسن توجه جنابعالی، قدردانی می‌نماید.»

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز