نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شرکت ملی حفاری پیشرفت‌های چشمگیری داشته و در بسیاری از موارد به خوبی ورود کرده و توانسته است گام‌های برجسته‌ای بردارد و به صورت ممتاز، کار و عملکرد مثبتی از خود ارائه کند.

به گزارش مرور نیوز، آیت‌الله سیدعلی شفیعی در افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه صنعت حفاری خوزستان در اهواز اظهار کرد: در جمهوری اسلامی از  هر کدام از ما، انتظار همه چیز دارند و می‌خواهند تا درباره همه مسائل صحبت کنیم اما باید مطالب و صحبت‌ها تخصصی باشد و از هر کسی چیزی را بخواهند که شغل اوست زیرا یک نفر همه چیز را نمی‌داند.

وی افزود: باید از هر کس آنچه که با آن درگیر است را بخواهند و آنچه را که می‌داند به او واگذار کنند و افراد باید در مورد اموری که متولی آن هستند با صراحت حرف بزنند و مشکلات و مسایل را مطرح کنند.

آیت‌الله شفیعی تصریح کرد: در چیدمان مملکت ما نیز هر مساله مربوط به بخش خاصی است. برای مثال در مجلس شورای اسلامی کرسی‌های تخصصی چیده شده است تا هر کس متناسب با توانایی خود به بیان مسائل بپردازد.

وی گفت: اگر بنا باشد هر کس همه چیز را بگوید و درباره همه مسائل صحبت کند، بهره‌ای نصیب هیچکس نمی‌شود و نکته‌ قابل اهمیت آن است که هر شخص باید درباره آنچه که می‌داند به صحبت بپردازد.

آیت‌الله شفیعی عنوان کرد: پرسنل شرکت ملی حفاری ایران، به مردم کشور و صنعت کشور خدمت کرده و می‌کنند و اعضا و کارکنان ملی حفاری و صنعت نفت بهتر از هر کس مسائل و مشکلات کار خود را می‌شناسند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: این شرکت باید برای سال‌های آینده نیز برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشد تا با همین وحدت و آمادگی بتواند برای افزایش موفقیت‌های خود تلاش کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز