شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه روح‌الله کشف و منهدم شد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از دفاع‌پرس، با تلاش شبانه‌روزی پاسداران گمنام امام زمان (عج) سپاه روح الله استان مرکزی، شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی کشف شد و با هماهنگی مرجع قضائی مورد ضربه قرار گرفت.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز با انتشار بیانیه‌ای از شناسایی و انهدام شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی توسط سازمان اطلاعات سپاه استان مرکزی خبر داد.

در این بیانیه آمده است: متأسفانه با وجود حجم زیاد واکسن‌های متعدد و رایگان در کشور یکی از سودجویان که لیدر جریان سیاسی خاص در استان مرکزی است با فریب افکار عمومی اقدام به فروش واکسن‌های قاچاق تا قیمت ۵۱ میلیون تومان کرده است. این شبکه با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی از اهداف خود ناکام مانده، بنابراین برای اعضا آن به دلیل تهدید سلامت عمومی در مراجع قضائی استان پرونده‌ای تشکیل و در دست رسیدگی است.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در این اطلاعیه می‌افزاید: از هم‌استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود صرفاً ملزومات بهداشتی و درمانی را از مراکز قانونی تهیه کنند و فریب تبلیغات افراد سودجو را نخورند؛ بنابراین در صورت مشاهده این‌گونه موارد، گزارش آن را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ به ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه منعکس کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز