عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش مرورنیوز و به نقل از خانه ملت، روح اله متفکرآزاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 18مهرماه) مجلس شورای اسلامی ،  تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکرمحمدحسین حسین زاده بحرینی نماینده مشهد و کلات به وزیر کشور: لزوم ایجاد سامانه یکپارچه دریافت عوارض خودرو در شهرداری کشور.

- تذکرسیدجلیل میرمحمدی میبدی نماینده تفت و میبد به وزیر کشور: لزوم به کارگیری نیروهای ضد فساد، متخصص، مردمی و جهادی در سطح استانداری‌های سراسر کشور.

- تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: لزوم رسیدگی به عوارض افزایش قیمت نان و ضرورت افزایش نظارت بر نانوایی‌ها و ضرورت تأمین آرد مورد نیاز نانوایی‌ها و نظارت مناسب بر توزیع آن.

- تذکر فاطمه رحمانی نماینده مشهد و کلات به وزیر کشور: ضرورت تسریع در انتصاب استانداران.

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر بهداشت: ضرورت ابلاغ آنی شیوه‌نامه اجرایی آزمایش PCR رایگان توسط شورای عالی بیمه سلامت. همچنین تذکر به رئیس جمهور: ضرورت اقدام جدی و بازنگری سازمان تأمین اجتماعی در خصوص نحوه محاسبه میزان حقوق و دستمزد افراد از کار افتاده و بیمه شدگان اجباری.

- تذکرغلامعلی کوهساری نماینده رامیان و آزادشهر به وزیر نیرو: لزوم رسیدگی به افزایش غیرمنطقی بهای برق مصرفی مشترکین در فصل تابستان در استان گلستان خصوصاً شهرستان‌های رامیان و آزادشهر.

- تذکرجعفر قادری نماینده شیراز و زرقان به وزیر کشور: ضرورت حل مشکل شماره‌گذاری خودروها.

- تذکرکمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت به وزیر صنعت، معدن و تجارت: ضرورت افزایش سهمیه آرد خانه‌های روستایی یارانه نوع یک و آراد یارانه‌ای نوع دو مصرف در بخش صنف صنعت در شهرستان سردشت.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز