رئیس‌ جمهور وزیر نیرو را به عنوان نماینده ویژه مأمور کرد تا ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان وبلوچستان و هرمزگان، گزارشی را از آخرین اقدامات صورت گرفته برای کمک به مردم ارائه دهد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌ جمهور، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو را به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور مأمور کرد تا ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، گزارشی را از آخرین اقدامات صورت گرفته برای کمک و امدادرسانی به مردم در این استان‌ها ارائه کند.

همچنین غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از حجت‌الاسلام رئیسی در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان، آخرین اقدامات و تدابیر صورت گرفته برای رسیدگی به وضع سیل‌زدگان را جویا شد و بر امدادرسانی سریع به سیل‌زدگان و انجام اقدامات جهادی با همکاری گروه‌های مختلف برای رفع آبگرفتگی و لایروبی معابر و منازل مسکونی و تأمین اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان تاکید کرد.

در این تماس‌ها مقرر شد استانداران خسارات وارده به مناطق مسکونی و باغات را برآورد کنند تا در جلسه آینده هیأت دولت در خصوص نحوه جبران خسارت تصمیم گیری شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز