فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: روی این جغرافیای هستی تنها نیروی مسلحی که توانسته روی پای خودش بایستد و خودکفایی را به منصه ظهور بگذارد تا در برابر زیاده‌خواهی دشمنان بایستد، نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش مرور نیوز، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پیش خطبه‌های نماز جمعه تهران، گفت: ۲۹ فروردین، روز تولد ارتش انقلابی را تبریک عرض می‌کنم. امام (ره) امر فرمودند که مردم در این روز ارتش را گرامی بدارند و این حکم امام بزرگوار باعث تولد ارتش انقلابی و ولایی شد. ارتش در عرصه‌های مختلف ولایت‌مداری خود را به منصه ظهور گذاشته است.

وی بیان کرد: برای نیروی زمینی ولایت‌مداری موضوعی مهم است. مقام معظم رهبری به جهاد تبیین امر فرمودند که ارتش جمهوری اسلامی ایران در این زمینه هم پیش قدم بوده است. جهاد تبیین نیاز فوری و قطعی ما طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه تبیین جایگاه ولایت‌مداری در نیروهای مسلح و تبیین توانمندی دفاعی کشورمان از جمله وظایفی است که ما باید مورد توجه قرار دهیم، تصریح کرد: امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده است که صراط مستقیم و قابل تجسم و عینی ما، رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

ولایت فقیه بالاترین نعمتی است که خداوند نصیب ما کرده است

امیر حیدری ادامه داد: اعتقاد راسخ ما این است که ولایت فقیه صراط مستقیم و بالاترین نعمتی است که خداوند نصیب ما کرده است. در هر مولفه‌ای باید به هر آنچه مراد و منظور ولایت فقیه است، اقتدا کنیم.

امیر حیدری تاکید کرد: روی این جغرافیای هستی تنها نیروی مسلحی که توانسته روی پای خودش بایستد و خودکفایی را به منصه ظهور بگذارد تا در برابر زیاده‌خواهی دشمنان بایستد، نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. بن مایه توان دفاعی، خودکفایی است.

وی با اشاره به اینکه تبیین جایگاه ولایت‌مداری در نیروهای مسلح و تبیین توانمندی دفاعی کشورمان از جمله وظایفی است که ما باید مورد توجه قرار دهیم، تصریح کرد: امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده است که صراط مستقیم و قابل تجسم و عینی ما رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اعتقاد راسخ ما این است که ولایت فقیه صراط مستقیم و بالاترین نعمتی است که خداوند نصیب ما کرده است. در هر مولفه‌ای باید به هر آنچه مراد و منظور ولایت فقیه است، اقتدا کنیم.

هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکسته‌ایم

امیر حیدری تاکید کرد: روی این جغرافیای هستی تنها نیروی مسلحی که توانسته روی پای خودش بایستد و خودکفایی را به منصه ظهور بگذارد تا در برابر زیاده‌خواهی دشمنان بایستد، نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. بن مایه توان دفاعی، خودکفایی است.

وی اظهار داشت: حضور ما در مرزها به معنای اشراف اطلاعاتی بیشتر و پای در رکاب نگه داشتن نیروهای مسلح کشورمان است. از مولفه‌های دیگر اقتدار ما این است که نیروهای مسلح ما هیمنه پوشالی آمریکا را در منطقه در هم شکستند. سپاه و ارتش مکمل هم هستند. کشور ما از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز