فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمن منتظر است که با هر شیوه‌ای تفرقه‌افکنی و جوانان ایران را سرد و به آینده ناامید کند که چنین نخواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، سردار دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در یادواره سرداران و ۸۳ شهید هشت سال دفاع مقدس در شهر سردشت زیدون استان خوزستان که با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان برگزار شد، اظهار داشت: به نقطه‌ای رسیده‌ایم که امید همه جهانیان به ظهور روشن‌تر شده و ظهور نزدیک است؛ چرا که وعده خداوند حق است و ما پیروز این میدان خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سوم خرداد نقطه عطف تاریخی و بسیار مهم جمهوری اسلامی بود که در عملیات بیت المقدس به ثمر نشست و خرمشهر قهرمان پیروز و آزاد شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: این عملیات بسیار مهم بود و نباید فراموش کنیم که چه کارهای بسیار بزرگی در این عملیات رخ داد.

دریادار تنگسیری افزود: در این عملیات بیش از ۲۰ هزار مزدور عراقی در این شهر دفاع می‌کرد که پس از عملیات در شهر خرمشهر بیش از ۱۹ هزار نفر اسیر یا کشته شدند و اولین عملیاتی بود که پنج هزار و ۴۰۰ کیلومتر مربع از خاک جمهوری اسلامی آزاد شد.

وی خاطرنشان کرد: شهدا منتظر هستند که ببیند راه آنان، مسیر آنان و وصیت‌نامه آنان ادامه پیدا خواهد کرد. ما باید به وصیت‌نامه شهدا مراجعه کنیم؛ چرا که این مردان بزرگ و ستارگان درخشان راه را برای ما نشان می‌دهند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمن منتظر است که با هر شیوه‌ای تفرقه‌افکنی و جوانان ایران را سرد و به آینده ناامید کند که چنین نخواهد شد.

در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدای زیدون با حضور سردار تنگسیری و جمعی از مسئولان تجلیل شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز