آقای احمدی‌نژاد ماشاءالله به‌قدری افتضاحات به بار آورده است که دیگر در میان سنت‌گراها و اصولگرایان جایی ندارد بلکه اگر به فرض محال تأیید صلاحیت هم شود رأیی نخواهد داشت.

به گزارش مرورنیوز ، فاضل‌میبدی درباره رقبای انتخاباتی حسن روحانی گفت: «تا آنجا که اطلاع دارم، هیچ فردی در اردوگاه اصولگرایان برای رقابت با آقای روحانی وجود ندارد مگر اینکه شخصی را خلق کنند.»

 حجت‌الاسلام محمدتقی فاضل‌میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، درباره طرح عبور از روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ٩٦ گفت: «هیچ‌یک از اصلاح‌طلبان قضیه عبور از روحانی را مطرح نکردند و هر شخصی هم که بخواهد چنین مباحثی را بیان کند قطعا در زمین مخالفان سرسخت دولت بازی می‌کند؛ به این علت که نه دلیلی برای عبور از روحانی وجود دارد و نه‌اینکه اصلاح‌طلبان گزینه‌ای بهتر از آقای روحانی دارند تا در انتخابات سال آینده معرفی کنند.»

او افزود: «آقای روحانی تاکنون عملکرد خوبی داشته است؛ برخی ضعف‌ها ناشی از این است که به دلیل خرابی‌های گذشته، هر فرد دیگری نیز جای رئیس‌جمهوری بود، با چنین ضعف‌هایی مواجه می‌شد.»

فاضل‌میبدی عنوان کرد: «من با سران اصلاحات در ارتباط هستم. رئیس دولت اصلاحات، آیت‌الله هاشمی و... طرح عبور از روحانی را بیان نکرده‌ و نخواهند کرد. حتی سران اصولگرا همچون آقای ناطق‌نوری هم قصد عبور از روحانی را ندارند چراکه در شرایط امروز، گزینه‌ بهتری جز روحانی برای اصولگرایان وجود ندارد.»

فاضل‌میبدی در ادامه تأکید کرد: «در دوران ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد، ایران بیش از ٧٠٠‌ میلیارد دلار درآمد نفتی داشت و کلی هم اختلاس و فساد مالی به بار آمد، اما یک‌بار در تریبون‌های خاص نگفتند این درآمدهای نفتی کجا رفت؟ چرا کسی به خاطر این اختلاس‌های چند‌هزارمیلیاری به رئیس دولت‌های نهم و دهم اعتراض نکرد؟»

او به افشای فیش‌های نامتعارف حقوقی اشاره کرد و گفت: «همان آقایانی که نسبت به فسادهای گذشته سکوت کرده بودند، برای فیش‌های حقوقی داد و قال به راه انداخته‌اند و ضد دولت بیانیه صادر می‌کنند. من قبول دارم فیش‌های حقوقی نامتعارف ظلم است، اما سؤال من اینجاست که اگر برای این موضوع داد و فریاد به راه انداختید چرا در دولت‌های نهم و دهم ساکت بودید؟ ضمن اینکه آقای روحانی دستور قاطع برای برخورد با مدیران متخلف را صادر کرده بود.»

فاضل‌میبدی گفت: «آقای احمدی‌نژاد ماشاءالله به‌قدری افتضاحات به بار آورده است که دیگر در میان سنت‌گراها و اصولگرایان جایی ندارد بلکه اگر به فرض محال تأیید صلاحیت هم شود رأیی نخواهد داشت. بنابراین آقای احمدی‌نژاد باید خودش را در موزه‌های تاریخ جای دهد.»

فاضل‌میبدی درباره رقبای انتخاباتی حسن روحانی افزود: «تا آنجا که اطلاع دارم، هیچ فردی در اردوگاه اصولگرایان برای رقابت با آقای روحانی وجود ندارد مگر اینکه شخصی را خلق کنند. شنیده‌ شده آقایان جلیلی و قالیباف قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را دارند، اما به نظر من، آرای جلیلی کمتر از دفعه قبل خواهد شد چراکه وی در موضع‌گیری‌های اخیر دائما در حال حمله به دولت است درحالی‌که حمله و هجمه هنر نیست. آقای جلیلی هیچ فرقی با احمدی‌نژاد ندارد و تاکنون گفتمان نو و جدیدی را ارائه نکرده است. بنابراین مردم ایران قطعا به جلیلی رأی نمی‌دهند و به عقیده من وی خودش را معطل کرده است.»
عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز