نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: از اینکه مسئله حقوق‌های نجومی حل شد سپاسگزاریم.

به گزارش مرور نیوز، عزت الله یوسفیان ملّا در تذکری شفاهی در پایان جلسه نوبت صبح امروز مجلس گفت: سپاسگزاریم از اینکه مسئله حقوق نجومی حل شد و تصمیم مجلس به مصوبه قبل برگشت.

این نماینده مجلس خطاب به دستگاه قضایی گفت: 23 هزار پرونده در مورد اراضی شهری در محاکم قضایی وجود دارد. میزان دادخواست بعضی از این پرونده‌ها 400 میلیارد تومان است ، وکلایی که وارد این پرونده شدند 4 تا 5 میلیارد تومان حق الوکاله می‌گیرند که ازموکلاشان در مقابل دولت دفاع کنند.

او ادامه داد: کارشناسانی در این پرونده هستند که 500 میلیون یا 1 میلیارد تومان هزینه کارشناسی می‌گیرند. سوال من این است آیا شما می توانید ماهانه 4 تا 5 میلیون تومان به یک مدیر بدهید و بگویید از این پرونده 400 میلیاردی دفاع کن.

یوسفیان ملا افزود: من از حقوق نجومی دفاع نمی کنم و خدا را شاکرم که رییس مجلس با شهامت وارد شدند و این اتفاق افتاد؛ شب وقتی این مصوبه تصویب شد خوابمان نمی برد. آیا می شود به خلبانی که ساعت ها پرواز می‌کند بگوییم ماهی 4 تا 5 میلیون تومان حقوق بگیر. آقایانی که بهانه کردند و به این بهانه دق دلی هایشان را خالی کردند، اکثر این آقایان مجلسی بودند و آنچه راکه گفتند در حق خودشان و مشکل خودشان بوده.

این نماینده مجلس به مشکل بازنشستگان اشاره و ابراز امیدواری کرد که با مصوباتی که در برنامه و بودجه تصویب شده مسئله این افراد رفع شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز