غرب با ارائه گزارش‌های بی‌اساس سعی بر تخریب وجهه ایران دارد که هم‌اکنون در این زمینه مواردی از جمله اعدام قاچاقچیان و عملکرد قوه‌قضاییه و انتخابات آتی ایران را هدف قرار داده است؛ درواقع غرب به ویژه آمریکا سعی بر تخریب فضای سیاسی ایران دارد.

به گزارش مرور نیوز، حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی به تکرار ادعاهای حقوق بشری آمریکا واکنش نشان داد و اظهارکرد: غرب با ارائه گزارش‌های بی‌اساس سعی بر تخریب وجهه ایران دارد که هم‌اکنون در این زمینه مواردی از جمله اعدام قاچاقچیان و عملکرد قوه‌قضاییه و انتخابات آتی ایران را هدف قرار داده است؛ درواقع غرب به ویژه آمریکا سعی بر تخریب فضای سیاسی ایران دارد.


وی با بیان اینکه خوشبختانه مردم ایران با یکدیگر متحد بوده و از فریب غرب در تمام موارد آگاه هستند، گفت: حقوق بشر در ایران محور اصلی بوده و رعایت می‌شود؛ درحقیقت افرادی که خود مدعی حقوق بشر هستند، به راحتی در برابر نقض حقوق بشر در سایر کشور‌ها سکوت می‌کنند و زمانی که موردی مانند اعدام قاچاقچیان در ایران که نسل جوان را هدف‌ گرفته به میان می‌آید، آنها این موضوع را در بوق و کرنا می‌کنند.


نوروزی با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه در خصوص نقض حقوق‌بشر در ایران مواردی بی‌اساس و غلط را مطرح می‌کنند که حتی آنها ارزش پاسخ هم‌ ندارند، افزود: غرب به ویژه آمریکایی‌ها نسبت به جمهوری اسلامی همواره برخوردهای ناجوانمردانه‌ای را صورت می‌دهند از این رو قطعا ایران در مسائل مختلف از جمله بحث حقوق‌ بشر، توقعی از غرب ندارد.


محمدعلی اسفنانی، دادیار دیوان عالی‌ کشور نیز اظهارکرد: حقوق بشر به طور آشکار در کشور‌های غرب نقض می‌شود بنابراین آنها نمی‌توانند مدعی حفظ حقوق‌ بشر بوده یا کشور ما رو زیر‌سوال ببرند.
وی ادامه داد: غرب به دنبال تخریب حقوق‌ بشر و نظام جمهوری‌ اسلامی ایران است که باید بگوییم که رسانه‌هایی غربی نیز دست‌ نشانده آنها هستند.
این دادیار دیوان عالی‌ کشور بیان کرد: پشت پرده این بازی‌ سیاسی و جنگ نرم و تخریب علیه ایران، کشور امریکا است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز