فرماندار صومعه سرابا اشاره به پایان مهلت ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ازثبت نام هزار وشش نفر به عنوان نامزد حضور در انتخابات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز علی فتح اللهی با اشاره به اینکه ساعت 24 یکشنبه ششم فروردین ماه مهلت ثبت نام از دواطلبان حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا به پایان رسید، اظهار کرد: براساس آمار، یک هزار و شش داوطلب حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان صومعه سرا با حضور در مراکز در نظر گرفته شده ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه این تعداد در سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در دو حوزه شهری و روستایی است، افزود: در این میان 88 نفر مربوط به حوزه شهری و 918 داوطلب نیز در حوزه روستایی هستند.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به ثبت نام 34 نفر از بانوان در این دوره از انتخابات شوراهای شهرستان، گفت: به تفکیک سهم شهر صومعه سرا ۵۴، تولمشهر 21 و گوراب زرمیخ 13 نفر است.

وی به تعداد داوطلبان ثبت نام کرده در حوزه روستایی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در روستاهای بخش مرکزی 525 ، بخش تولمات 226 و گوراب زرمیخ نیز 167 نفر ثبت نام کرده اند که در مجموع 918 نفر می شوند.

فتح اللهی با بیان اینکه تمام عوامل اجرایی در زمینه ثبت نام ازنخستین ساعات آغاز ثبت نام داوطلبان از روز 30 اسفند سال گذشته تا ششم فروردین ماه سال جاری در مراکز ثبت نام اعم از فرمانداری، بخشداری های بخش های مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ حضور داشتند، ادامه داد: احراز صلاحیت افراد ثبت نام کننده نیز پس از بررسی در هیأت اجرایی و نظارت اعلام می شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز