مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ما اگر بخواهیم برای نسل جدید یک الگویی از انسان متعالی و قرآنی نشان دهیم، باید به شهدا اشاره‌ کنیم.

به گزارش مرور نیوز، سرلشگر رحیم صفوی با حضور در جوار حرم مطهر حضرت سلطان علی بن محمد باقر(ع) کاشان به مناسبت سالروز شهادت حضرت سلطان علی بن محمد باقر(ع) و یادواره 150 شهید منطقه مشهد اردهال کاشان گفت: شهیدان هم در اندیشه و تفکر، هم در اخلاق و رفتار و هم عملکرد، بی‌نظیر هستند؛ شهدا انسان‌های مطلوب قرآن و اسلام بودند، ما اگر بخواهیم برای نسل جدید یک الگویی از انسان متعالی و قرآنی نشان دهیم، باید به شهدا اشاره ‌کنیم.

وی ضمن درخواست از جوانان برای توجه به زندگی شهدا گفت: امیدواریم با وفاداری به اهداف شهدا، بتوانیم شهدا را به عنوان الگویی در زندگی خود قرار داده و اندیشه شهدا را ابتدا در خود و سپس در جامعه پیاده کنیم.

مشاور عالی فرماندهی کل قوا با اشاره به اینکه دولت باید از امنیتی که حاصل خون شهدا و از خودگذشتگی جانبازان است، برای توسعه کشور استفاده کند، اظهار داشت: سابقه هشت ساله دفاع مقدس در ایران نشان داده است، که با کمک نیروهای مردمی می توان بر جنایتکاران اسلام و انسانیت پیروز شد .

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز