عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مشکل اصلی مردم مسائل اقتصادی و اشتغال است، گفت: موضوع برگزار شدن یا نشدن کنسرت با توجه به بیکاری و مشکلات معیشتی مردم، توجیهی ندارد.

در پی انتشار خبر استعفای علی جنتی، وزیر ارشاد، که در نتیجه مسائل مربوط به برگزار شدن یا نشدن کنسرت در شهرهای مذهبی صورت گرفت، محمد اسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، به خبرنگار سیاسی مرور نیوز گفت: تمرکز اصلی امروز رسانه ها روی مساله برگزاری کنسرت و وزارت ارشاد است. در حالی که مشکل فعلی کشور و مردم بحث معیشت و اشتغال است و در واقع باید حساسیت‌ها روی رفع معضلات اقتصادی باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از فارغ‌التحصیلان بیکار هستند و آماری که در این رابطه اعلام می‌شود قابل اعتماد نیست. همچنین آمار ازدواج کاهش یافته و در مقابل طلاق بیشتر شده است و حیات بخش تولید کشور از سوی قاچاق کالا تهدید می‌شود. در این شرایط باید مقامات کشور توجه ویژه ای به این موضوعات داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در فضایی که مردم با معضل اقتصاد دست و پنجه نرم می‌کنند، برگزاری کنسرت نمی‌تواند محلی از اعراب داشته باشد، تصریح کرد: بهتر است به جای درگیر کردن افکار عمومی به مسائل مربوط به کنسرت، مسئولین ذی‌ربط آن را مدیریت می‌کردند و در این راستا رسانه‌ها نقش مهمی در انعکاس مطالبات واقعی مردم می‌توانند داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز