قدرتعلی حشمتیان رییس خانه احزاب ایران طی پیامی انتخاب روسای کمیته ‌های سال دوم دوره ششم خانه احزاب ایران را به آنان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی مرورنیوز، حشمتیان در قسمتی از این پیام ابراز امیدواری کرد با توکل به خداوند این بار مسئولیت را اعضا به سرمنزل مقصود برسانند.

وی از روسای جدید کمیته‌ها خواست تا ضمن مشاوره با روسای محترم کمیته‌های سال اول دوره ششم و با دعوت و بکارگیری از همه سلایق سریعا جلسات خود را تشکیل و در اولین جلسه شورای مرکزی نتیجه را گزارش کنند.

رییس خانه احزاب در این پیام از روسای کمیته ها خواست تا از انجام کارهای موازی دوری کرده و امور اطلاع‌ رسانی و ارتباط با رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها و ارگان‌ها و نهادها با اطلاع وی انجام شود و به استناد مصوبه شورای مرکزی، دیگر کمیته‌ها نیز موارد اطلاع‌رسانی را فقط از طریق کمیته اطلاع‌رسانی دنبال و از انجام امور موازی جدا خودداری کنند.

در بیست و پنجمین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب در عصر روز گذشته به ریاست قدرتعلی حشمتیان برگزار شد، عبدالحسین روح ‌الامینی از اصولگرایان با کسب 13 رای  از 16 رای ماخوذه شورای مرکزی به عنوان رییس کمیته آموزش و تحقیقات، سیدمحمد میرباقری از اصولگرایان باکسب 12 رای از 16 رای ماخوذه به عنوان رییس کمیته نظارت بر انتخابات و محمدجواد حق‌شناس از اصلاح‌طلبان باکسب 12 رای از 16 رای ماخوذه به عنوان رییس کمیته حقوقی انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه فرج کمیجانی از اصلاح طلبان باکسب 12 رای به عنوان رییس کمیته اطلاع رسانی، احمدشریف از مستقلین و اعتدالگرایان با کسب 10 رای به عنوان رییس کمیته بین‌الملل، محمد نیشابوری از مستقلین و اعتدالگرایان با کسب 12 رای به عنوان رییس کمیته پشتیبانی و مالی و همچنین به علت نبودن عضو اصلی و علی البدل بانو در فراکسیون مستقلین و اعتدالگرایان با رای ‌گیری بین خانم‌ها فهیمه خان‌محمدزاده از اصولگرایان و فاطمه راکعی از اصلاح‌طلبان در نهایت راکعی باکسب 9 رای شورای مرکزی به عنوان رییس کمیته بانوان انتخاب شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز