جنگنده‌های فانتوم نیروی هوایی با شلیک موشک نصر و بمب هوشمند قاصد اهداف مورد نظر را منهدم کردند.

به گزارش مرورنیوز، در آخرین روز رزمایش بزرگ فداییان حریم ولایت٦، جنگنده‌های فانتوم نیروی هوایی ارتش با استفاده از بمب‌های بومی و هوشمند قاصد اهداف مورد نظر را در منطقه عمومی رزمایش منهدم کردند.

این جنگنده ها همچنین با شلیک موشک نصر و بمب ٢٠٠٠ پوندی لیزری «سی.سی.جی» مواضع از پیش تعیین شده را نابود ساختند.

امیر سرتیپ دوم خلبان روز خوش سخنگوی رزمایش همچنین اعلام کرد: جنگنده‌های اف٧ با استفاده از بمب‌های بهینه‌سازی شده اهداف تعیین شده روی باند پروازی منطقه نبرد در رزمایش را بمباران کردند.

همچنین در جریان ششمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش، جنگنده‌های سوخو٢۴ و اف۴ این نیرو با موشک‌های نقطه زن و ارتقا یافته اهداف را منهدم کردند.

در آخرین روز از رزمایش فدائیان حریم ولایت۶ نیروی هوایی ارتش، پس از ماموریت رهگیری هوایی، جنگنده‌های اف۵، میگ٢٩ و صاعقه علیه اهداف تعیین شده اقدام به تیراندازی هوا به زمین کردند که با موفقیت همراه بود.

همچنین جنگنده بمب‌افکن‌های راهبردی سوخو٢۴ اهداف مورد نظر را با موشک‌های بهینه سازی شده و نقطه زن Kh-۲۹ و Kh-۲۵ منهدم کردند.

از سوی دیگر جنکنده‌های بمب افکن فانتوم نیز با شلیک موشک‌های ارتقا یافته ماوریک راکت‌های نوشمند نقطه‌زن اهداف زمینی را مورد اصابت قرار دادند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز