معاون اجرایی رییس جمهوری با صدور پیامی از استقبال باشکوه و حماسی مردم قزوین از دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.

به گزارش مرورنیوز، متن کامل پیام محمد شریعتمداری به شرح زیر است: 

استقبال حماسی و باشکوه مردم استان قزوین بی شک پشتوانه بزرگ و محکمی برای دولت تدبیر و امیدخواهد بود و البته بار مسوولیت دولت را در قبال این مردم آگاه و قدرشناس صدچندان کرد.
در بخش پایانی پیام معاون اجرایی رئیس جمهوری آمده است: اینجانب به سهم خود از آحاد مردم شریف و بزرگوار استان قزوین و نخبگان این ملت تقدیر و تشکر می کنم.
رئیس جمهوری در سی و یکمین سفر استانی خود روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته ای که گذشت، /هفتم و هشتم مهر/ میهمان مردم استان قزوین بود.
رئیس جمهوری در سی ویکمین سفر استانی هیات دولت و کاروان تدبیر و امید به استان قزوین سفر کرده است. 
دولتمردان تدبیر و امید از اولین سفر استانی خود در 24 دی سال 92 تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان)، خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده اند. 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز