معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در پایان تاکید کرد: تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هیچ هدفی جز آرامش و آسایش بیشتر جامعه، اعمال اقتدار ملی و تقویت مدیریت کشور ندارد.

به گزارش مرور نیوز، حمید ابوطالبی در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به تغییر تحولات صورت گرفته در هیئت دولت نوشت: مدیریت کلان کشور این روزها با تحولاتی در راستای تجدید قوای دولت برای خدمت بیشتر و بهتر توام بود و برخی از دوستان، جای خود را به افرادی تازه نفس دادند.

وی ادامه داد: این تحول نشان داد دکتر روحانی هرگاه مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد، مهم آن است که تحولات منطبق بر ضرورت‌ها است.

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه ملت ایران شریف و بزرگوار است، پیشرفت آن واجب و فرصت‌ها تمرمرالحساب، یادآور شد: ارزش نهادن به دغدغه‌ها و لحظه‌های حیات ملی همان صداقت دولت با ملت است.

ابوطالبی با تاکید بر اینکه توجه افزون‌تر به افتخارآفرینی میادین فراملی و توانایی‌های حوزه ورزش‌های فوتبال، فوتسال، والیبال و... و زیرساخت‌های ورزش‌های جمعی یک ضرورت‌های ملی است، نوشت: قانونمداری و حفظ اقتدار دولت در عرصه فرهنگ یک ضرورت است تفاوت دیدگاه امری پسندیده است، گام‌های دولت از همان آغاز استوار بوده است.

وی با اشاره به اهمیت وزارت آموزش و پرورش نوشت: آرامش و ثبات در عین پیشرفت در امر آموزش و پرورش نیز یک ضرورت ملی است، فرهنگیان و دانش‌آموزان نباید نگران آینده خود باشند، آنان سرمایه‌های کشورند.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در پایان تاکید کرد: تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هیچ هدفی جز آرامش و آسایش بیشتر جامعه، اعمال اقتدار ملی و تقویت مدیریت کشور ندارد؛ این رویکردی ارزشمند است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز