وزیر اطلاعات گفت: در شرایطی که منطقه از امنیت لازم برخوردار نیست، ایران اسلامی به واسطه وجود رهبری و در سایه هوشمندی و درایت نیروهای اطلاعاتی، انتظامی، قضایی، سپاه، بسیج و نیروهای مسلح در امنیت کامل به سر برده و تمام توطئه‌ها را نقش بر آب کرده است.

به گزارش مرور نیوز از اراک، حجت‌الاسلام والمسلمین محمود علوی عصر امروز در مسجد فاطمیه محلات در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: ولایت فقیه بزرگ‌ترین نعمتی است که خداوند به ملت ایران ارزانی داشته و باید قدردان این نعمت بود.

وی تصریح کرد: امروز زمام امور کشور در دستان رهبری حکیم، مدبر و صالح است و ملت با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در مسیر ارزش‌ها گام برمی‌دارد.

وزیر اطلاعات با تأکید بر اینکه باید قدر این نعمت وجودی را دانست، ادامه داد: تقویت فضای همدلی و دلسوزی در کشور وظیفه مهمی است که همگان باید در راستای آن تلاش کنند.

علوی با بیان اینکه در ایران اسلامی  یک پرچم برافراشته شده که در رأس آن ولایت فقیه است، تشریح کرد: در شرایطی که منطقه از امنیت لازم برخوردار نیست، ایران اسلامی به واسطه وجود رهبری و در سایه هوشمندی و درایت نیروهای اطلاعاتی، انتظامی، قضایی، سپاه، بسیج و نیروهای مسلح در امنیت کامل به سر برده و تمام توطئه‌ها را نقش بر آب کرده است.

وزیر اطلاعات، تلاش در راستای حفظ وحدت و برادری را وظیفه همه نهاد‌ها، ارگان‌ها و همچنین مردم دانست و توضیح داد: باید با پرهیز از هرگونه اختلاف، در مسیر وحدت و انسجام گام برداریم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز