رئیس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی گفت: مردم دیگر با موج انتخاباتی جلو نمی روند و کسی نمی تواند احساسات آنها را تحریک کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی مرور نیوز، سید احمد نبوی در نشست خبری که در خبرگزاری تسنیم برگزار شد افزود: به همین دلیل تاکنون که هفت ماه به انتخابات باقی مانده است هیچ نامزدی نمی گوید من هستم و در حقیقت هیچ کاندیدایی بالفعل جرات اعلام حضور نمی کند.

نبوی با بیان اینکه کاندیدا باید گفتمان جدید در انتخابات آینده مطرح کند افزود: شاید کاندیداها به دنبال گفتمان جدیدی برای مطرح کردن به مردم هستند.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی درباره انتخابات شورای شهر اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در دو ماه گذشته مبنی بر حقوق ها و خانه های نجومی رویداد و مردم در جریانات سیاسی این موضوع را شنیده اند، بی اعتمادی در بین آنان ایجاد شد و پیشنهاد می کنم اعضای فعلی شورای شهر را احزاب در لیست خود قرار ندهند.

نبوی با تاکید بر وحدت اصولگرایان تصریح کرد: فقدان آیت الله مهدوی کنی ضربه سختی برای جریان اصولگرایی بود و انتخابات اسفند سال گذشته برای شکل گرفتن محور انتخابات اصولگرا حول محور جامعه روحانیت مبارز زود بود اما اصولگرایان الان این آمادگی را دارند تا وحدت خاصی را ایجاد کنند و برای انتخابات دوره بعد آماده هستند.

نبوی در پاسخ به خبرنگار مرورنیوز مبنی بر اینکه آیا این جبهه کاندیدای مستقلی برای انتخابات سال آینده معرفی می کند یا نه؟

گفت: در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو کاندیدای مستقل خودمان را داریم و در حال مذاکره با او هستیم.

وی ادامه داد: اگر این فرد موافقت کند تا دو ماه آینده خبر آن را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در شورای شهر نیز جبهه ایستادگی بدنه خود را فعال کرده است و قرار است سند چشم انداز شهر تهران را ارائه کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز