معاون اول رییس جمهور ایران را کشوری استثنایی و با فرصت های فراوان خواند و درباره دستاوردهای دولت گفت: دستاوردهای دولت مجموعه قابل ارائه ای است که مردم می توانند به آینده و توسعه کشور امیدوارتر باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی مرورنیوز، اسحاق جهانگیری در حاشیه گشایش نخستین نمایشگاه عکس دستاوردهای دولت با عنوان "هنر تدبیر" در جمع خبرنگاران درباره هنر عکاسی افزود: هنر یکی از رشته هایی است که بسیار زبان گویای برای انعکاس دستاوردها دارد.

وی ادامه داد: این برای اولین بار است که دولت برای انعکاس اقدامات خود متوسل به هنر شده و هنرمندان تلاش کردند که اقدامات دولت را به تصویر بکشند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه کشور ایران با توجه به فضاسازی ها نه تنها ملتهب نشده، بلکه دنیا امروز به دنبال کار کردن با ایران است، اظهار داشت:  ایران کشوری استثنایی و دارای فرصت های زیادی است و دنیا برای کار کردن با این کشور تمایل فراوانی دارد.

وی با تشریح موقعیت جغرافیایی ایران ادامه داد: ایران در منطقه حساس جغرافیایی قرار گرفته و با توجه به جمعیت بالا، منابع طبیعی و جوانان تحصیلکرده دنیا علاقه مند به داشتن مناسبات خوب با این کشور  است.

ادامه دارد...

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز