نماینده مردم اردکان در پیامی به مناسبت سالگرد رحلت آیت الله خاتمی گفت: آیت الله خاتمی چونان چراغی پر فروغ، روشنی بخش دل و جان دوستداران حق و حقیقت بود.

به گزارش مرور نیوز، در بخشی از پیام محمدرضا تابش آمده است: سالگرد ارتحال معلم اخلاق دیارمان؛ روشنفکر متدین حضرت آیت الله حاج سید روح الله خاتمی(ره) را در هنگامه ای گرامی می داریم که جامعه ما سخت نیازمند روحانیونی است که بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب در وصف ایشان پاکباز و دارای بینش اجتماعی، فهم سیاسی و احساس مسوولیت بالا باشند. 

در ادامه این پیام آمده است: این فقیه مجاهد عمر بابرکت خویش را با اخلاص، تدین و مردم داری سپری کرد و منشا خدمات ماندگاری به دین و آیین و انقلاب و مردم شد و چونان چراغی پر فروغ، روشنی بخش دل و جان دوستداران حق و حقیقت گشت.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در پیام خود ضمن گرامیداشت بیست و هشتمین سالیاد آن فرزانه دوران که با ماه محرم و سوگواری حسینی تقارن دارد، تصریح کرد: مردم قدرشناس استان یزد و شهرستان اردکان میزبان مراسم یادبودی خواهند بود که عصر پنج شنبه مورخ ششم آبان بر سر تربت پاکش و بعد از نماز مغرب و عشا نیز در مسجد کوشکنو پایگاه انقلاب اسلامی در اردکان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز