آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید با اشاره به ظرفیت های بی شمار مادی و معنی در کشور گفت: مجموعه امکانات و زمینه ها برای توسعه اقتصادی و اجتماعی فراهم است.

به گزارش مرور نیوز به نقل از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، وی پنجشنبه شب در دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی در قم افزود: وعده خداوند که تحقق آن قطعی است ناظر بر موفقیت فعالیت ها و جهدی است که در سایه اخلاص و ایمان صورت پذیرد.

وی همچنین دراین دیدار برای موفقیت بیش از پیش مسوولین و خدمتگزاران صادق نظام جمهوری اسلامی دعا کرد.
علی شمخانی نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از شرایط امنیتی، اقتصادی و سیاسی کشور بخش عمده ای از مشکلات و تهدیدات کشور را اقتصاد پایه عنوان کرد.
وی کاهش مشکلات اقتصادی را تکمیل کننده یکی از مهمترین حلقه های زنجیره امنیت کشور ذکر کرد و افزود:تا زمانی که کار،تولید ثروت وتلاش برای توسعه همه جانبه به ادبیات رایج در بخش های مختلف کشور و گروه های مختلف اجتناعی و سیاسی تبدیل نشود مسیر رفع مشکلات اقتصادی هموار نخواهد شد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی روز پنجشنبه به منظور زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و دیدار با علما و مراجع تقلید وارد قم شد و با حضرات آیات صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی و نوری همدانی، جوادی آملی، موسوی اردبیلی، علوی گرگانی وحجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار و گفت و گو کرد.
وی فردا جمعه نیز با آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید دیدار خواهد کرد و در نماز عبادی سیاسی جمعه قم نیز شرکت می کند. 
دیدارهای شمخانی با مراجع عظام تقلید و علما در قم بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز