فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: روحیه و فرهنگ مردم قدرت واقعی کشور ماست، این شور و حضور مردم را در تعطیلات نوروز و در اردوهای راهیان نور شاهد بودیم و این رمز قدرت ماست اما دشمنان ما آدرس غلط می دهند.

به گزارش مرور نیوز، فرمانده کل ارتش امروز سه شنبه 21 فروردین با حضور در مراسم نوزدهمین سالگرد شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی و ۱۱۰ شهید شاخص نیروهای مسلح با نثار درود به روح شهدا و امام شهدا و تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رجب، گفت: زمانی که من استقبال عظیم مردمی را از شهدا می بینم، می گویم جا دارد که ما قدردان مردم عزیزمان باشیم که همیشه در صحنه حضور دارند.

وی ادامه داد: روحیه و فرهنگ مردم  قدرت واقعی کشور ماست، این شور و حضور مردم را در تعطیلات نوروز و در اردوهای راهیان نور شاهد بودیم و این رمز قدرت ماست اما دشمنان ما آدرس غلط می دهند. قدرت ملت ما در اتکا به خداوند متعال و پشتیبانی مردمی و اتحاد ما است.

سرلشگر موسوی

وی افزود: قدرت ما در اتکا به خدا و پشتوانه مردمی و ایستادگی ملت بزرگ ایران به ارزش های اسلام، انقلاب و نظام است.

سرلشکر موسوی ادامه داد: اگر ما از سرکوبی قطعی شیاطین و محو ظالمان سخن می گوییم بر اساس شاخصه های مادی نیست بلکه بر اساس فلسفه ای است که این سرنوشت را برای ظالمان محتوم می داند.

هر کس برای خدا کار کند خدا هم او ا کمک می‌کند

فرمانده کل ارتش تصریح کرد : هر کس برای خدا کار کند خدا هم او ا کمک می‌کند و این همان فلسفه قدرت و سربلندی ملت ما است.

وی در بیان ویژگی های شهید صیاد شیرازی، گفت: این شهید آنچنان خود را تربیت کرده بود که همواره به یاد خدا بود و همراهان او نیز چنان بودند. وقتی کسی سر و جان را برای خدا در دست بگیرد و برای تقدیم آن بی تاب باشد یعنی به کمال انقطاع الی الله رسیده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز